Gebze Kırmadan Tıkanıklık Açma 0507 770 5757

Gebze Kırmadan Tıkanıklık Açma 0507 770 5757

Robotla Gebze Tıkanıklık Açma 0507 770 5757 – 0532 498 1900

 

Gebze bölgesinde tıkanıklık açma işlemi yapmaktayız. Tıkalı olan mutfak giderinizi kısa sürede kırmadan robot makine ile tecrübeli ustalarımızla zahmetsizce açıyoruz,Testlerini yapıp sağlam şekilde teslim ediyoruz.

GEBZE TIKANIKLIK AÇMA

 

Borunuzdaki tıkanıklığı açarken son derece gelişmiş teknolojik robot makine kullanmaktayız açma işlemi yaparken kesinlikle pimaş borunuza zarar vermemekteyiz. Robot makinamız rothenberger alman malı gelişmiş bir makinadır. Tıkanıklık açan robot makinamız elektrik ile çalışmaktadır,  ve su kullanmadan kuru şekilde çelik yay vasıtasıyla usta ister düz ister ters döndürerek bir yılan gibi pimaş borunun içinde gitmektedir. Her çelik yay ince mutfak gideri için olanı 2.5 metre uzunluğa sahipdir bu çelik yaylar bir birine eklenerek tıkanıklığın olduğu yere göre birleştirilir ve yay önüne ne gelirse ya alır çıkarır yada parcalar,borunun içindeki tıkanıklık yapan cisme göre degişiklik arzeder.

Tıkanıklık açıldıkdan sonra mutlaka usta testlerini düzgün şekilde yapması gerekir,çelik yayı borunun içinden çıkarmadan tıkanıklık mutfakta ise mutfak lavabosunu deliğini tıkayıp,suyu ağzına kadar doldurup birden bırakması suyun bol şekilde borudan gitmesini sağlayıp,mutfak gider deliğinin altından suyun geri gelip gelmediğini takip etmesi gerekir suyu normal şekilde akıtıp tamam bu iş bitti denilemez,pimaş borunun tam açılıp açılmadığı borudan bol su göndererek test edilir. Tuvalet tıkanıklığında açma işlemi bittikten sonra tuvalete bir kova vasıtasyla bol şekilde su dökülüp sanki suyu boşa döküyormuşcasına delikten gitmesi lazımdır. Delikten gönderdiğiniz su süzülerek yavas gidiyorsa, o tuvaletin düzgün açıldığı söylenemez.

Tıkanıklık Açma Videosu

Tuvalet tıkanıklığında robotla tıkanıklık açan firmayı çagırmadan önce,mutlaka logar kapagı açılıp logar kuyusunun içinin dolu olup olmadığı kontrol edilmelidir. Eğer logar kuyusu pis su ile dolu ise istanbulda iski kocaelinde izsu çagırılmalıdır. Yok logar kapagını açtın içi boş binadan gelen borudan su logara boşalmıyor ise o zaman robotla tıkanıklık açma firmasını aramalısınız.

Bazı durumlarda bina ortak gideri tıkanıklığı yasanabiliyor,bunu anlamak için binanın giriş katı veya bodrum katına bakmak lazım,genellikle kod düşüklüğü olan yani alt katta oturanlar magdur olurlar,nedeni ise bina ortak kanalizasyon borusu tıkandığı zaman binanın en alt katından kanalizasyon suları geri teper, ve alt katta oturanlar magdur olurlar tuvaleti kullanmadıkları halde pis sular altta kattan çıkar bu gibi durumda binanın ortak su vanasını kapatıp üst kattaki komsulara bina ortak giderinin tıkalı olduğunu o yüzden tıkanıklık açılana kadar tuvalet,banyo ve mutfak lavabosunu kallanmamaları gerektiği söylenir. Acilen kırmadan robotla tuvalet açan firma aranır tıkanıklığın nerde olduğu söylenerek  ve fiyat alarak çağrılır aradığınız firmaya açma garantiniz varmı diyede sorabilirsiniz, Bazı firmalar yüksek fiyat isteyip açamasalar bile o yüksek fiyatı alıp öyle giderler bu durumda sadece servis ücreti alınması lazımdır.

lavabo tıkanıklığı açma
tuvalet tıkanıklığı açma
pimaş açma
lavabo açıcı
kanal açma
tesisatçı

Acil Tıkanıklık Açma İSKİ den Tecrübeli Emekli Halit Usta Arayın 0507 770 5757 – 0532 498 1900

 

 

Gebze Tıkanıklık Açma Tıkalı Boruları Açma Pimaş AÇ Tıkalı Tuvalet Pimaşı AÇMA,Gebze Lavabo Tıkanması Su gitmiyor Makine ile ZARAR VERMEDEN Açma,Gebze Tuvalet Tıkanmasına Çözüm* ,0532 498 19 00,Gebze Tıkanmış Tuvalet Borusu Açma TUVALETTEN SU GİTMİYOR,Gebze Tıkalı Lavabo Borusu Açma Tıkanıklık Açma Hizmeti ROBOTLA,Gebze klozet Tıkanıklığı Açma,Gebze Boru Tıkanıklığı Tıkalı Boru Açma Gebze Robotla KIRMADAN TIKALI Tuvalet Lavabo Açma 0532 498 1900 Gebze Yer Süzgeci Gider Tıkanıklığı Açma banyo gideri açma Gebze Kanal Tıkanıklığı,Kanalım Tıkandı Kanal Açan FİRMA,Gebze Tıkalı Boru Açma KANAL AÇMA – GİDER AÇMA,Gebze klozet Açıcı wc AÇMA USTASI klozet TIKANMASI,Gebze Lavabo Açıcı ROBOT TEKNOLOJİ KULLANARAK AÇMA,Gebze Mutfak Gideri Açma* ,TIKALI LAVABO AÇMA 0532 498 1900,Gebze Kanalizasyon Tıkanıklığı 0507 770 5757 Tıkanıklık Açma,Gebze Tıkanık Tuvalet Gideri Açma Kanal Borusu Açma Gebze Banyo Gideri Tıkanıklığı* ,Uzman Tesisatçı KIRMADAN AÇMA ROBOTLA,Gebze Küvet* , Duş Gideri Tıkanıklığı Açma Makine ile açan USTAGebze Kanalizasyon Kanal Açma 0507 770 5757,Gebze Tıkalı Pimaş Açma Pimaş`dan Su gitmiyor Pimaş TIKANIKLIĞI,Gebze Mutfak Gideri Tıkanıklığı AÇMA* , TIKALI MUTFAK GİDERİ AÇMA,Gebze Tıkalı Mutfak Gideri Açma Mutfağın giderinden su geri geliyor,Gebze Yağmur Gideri Tıkanıklığı Açma robot açan,Gebze Tıkalı Mutfak Borusu Gideri Açma FİRMASI Tesisat,Gebze Tıkanık Lavabo Açma* ,Lavabo Pimaşı Açma* , Lavabom Tıkandı* , 0507 770 5757Ü,cıbadem Mazgal Tıkanıklığı Izgara Gideri Açma,Gebze Tıkalı Mutfak pimaşı Açma Mutfağın gideri tıkandı ne yapabilirim YETİŞ USTA,Gebze Tıkalı Tuvalet Açma KIRMADAN TIKANIKLIK AÇMA FİRMASI Gebze Bulaşık Makinesi Gideri Tıkandı KIRMADAN Açan,Gebze Lavabo Açmak İçin 0507 770 5757,Gebze Robotla Tuvalet Açma Tuvalet Gideri Tıkanıklığı Açan Usta,Gebze Tıkanmış klozet Açma* , klozet TIKANDI NASIL AÇILIR* , 0507 770 5757.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir